سلامsmiley

عرض ادب، احترام و فروتنی دارم خدمت همه عزیزانی که در این وبلاگ همراه بنده هستند. کسانی که پیش‌ترها بنده رو میشناسند، میدونند که من وبلاگ‌نویس و طراح مذهبی بودم و سالها پیش بصورت فعال در شبکه بلاگفا بودم و روزگار می‌گذارندم ❤

و باید بگویم که چه دوست‌های خوبی که پیدا نکردم

و چه روزها و خاطرات دلنشینی را که نگذراندم

اما اکنون باید بگویم که پس از سالها دوری از این فضا و حال و هوا، ناگزیر راهی رو جز اینجا پیدا نکردم! در دنیایی که کتاب و موسیقی و شعر و هنر ارزشی نداره و ملاک‌ها در مجاز هست و تغییر کرده، دل‌چرکین‌تر از همیشه باید ساخت و تحمل کرد و به رو نیاورد! و به نظرم باید گهگاهی رو به عزلت‌نشینی و ذکر و آرامش و قلم و نوشتن پرداخت! که بلکه بتوانیم ذره‌ای بکاهیم از این رخوت و خستگیِ نشئات گرفته از گردش روزگار! روزگاری که بد ناجوانمرد بود و هست و ان‌شاءالله که نخواهد بود‍♂️

جا دارد که یادی کنم از همکاران و دوستان قدیمی. نویسندگان وبلاگ‌های: کشکول جوان، نیمه‌سیب‌سقراطی، کاغذهای خط‌خطی، فیروزه‌ای و باقی عزیزانی که در کلوب و هادی‌نت و هیات مجازی پیروان امام زمان(عج) همراه و در خدمتشون بودم یادی کنم و بگم سخت دلتنگتان هستم.

آمده‌ام که ان‌شاءالله باشم.

والسلام علی من اتبع الهدی

مهدی حیدری

نیمه شبی بارانی

۷ اسفندماه ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲ بامداد

پ‌ن: پیج قبلی اینستا هم بخاطر نقض قوانین مسدود شد!

از بیان جزئیات معذورم که باز هم مسدود نشود‍♂️

ای نام تو بهترین سرآغاز

,پیدا ,بنده ,رو ,نکردم ,هست ,بگویم که ,و به ,باید بگویم ,بودم و ,هست و

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود سریال ایرانی , فیلم سینمایی پلاکت پیک خبری ملارد hosnaghaderi علی ناصری حریم مان طب سنتی BigHitjp آخرین اخبار سینما تلویزیون و چهره ها برجسته خاطرات مشترک